Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Życie na Kaskadzie / Odp: kod do domofonu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jakub dnia Grudzień 30, 2016, 09:04:18 am  »
Pani Elizo,

Poniżej odpowiedź od Administracji:

"Sprawdziłem pocztę i nie dysponujemy mailem od właściciela lokalu C73 w tej sprawie, mail rozpoczyna się na ewa... pomimo tego, iż właścicielem jest p. Eliza (ostatnio wysłane wiadomości dot. techemu i powierzchni do rozliczenia podatku na oba została udzielona odpowiedź). Nadmieniam, iż żaden z klientów nie uzyska informacji jak zmienić kod do domofonu – tą usługę wykonuje serwis. Mieliśmy przypadki na innych budynkach, iż klienci na własną rękę próbowali z instrukcją i zdobytą “wiedzą” zmienić sobie kod co wiązało się z rozkodowaniem całej centrali.

Klient musi wystąpić o zmianę kodu w formie maila (może być wysłany do mnie - DzialTechn@balt-dom.com.pl). Jest to usługa odpłatna tzn. za wykonaną czynność serwisową klient zostanie obciążony w czynszu. Usługa jest płatna, ponieważ w normalnym funkcjonowaniu instalacji nie występują żadne usterki a klient sam chce dokonać zmiany kodu – inne przypadki takie jak np. nieczynny kod do domofonu bądź ustanowienie nowego bo stary nie działa nie są płatne przez klienta".
12
Życie na Kaskadzie / Odp: WINDA W KLATCE D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarek dnia Grudzień 18, 2016, 12:39:36 pm  »
Dzień dobry,

Listwy do windy, w której została zmieniona wykładzina, są zamówione już od dawna, czekamy na dostawę od KONE - coś na co nie mamy aż tak dużego wpływu.

Estetyka jest oczywiście dyskusyjna, według próbek wyglądała na trochę ciemniejszą, ale myślę, że nie jest tak tragicznie, jak piszesz. Wykładzina, która została zamontowana w windzie ma wysoką klasę ścieralności, co spowoduje, że nie zniszczy się tak szybko.

Proszę zwrócić uwagę również na to, że jest to wykładzina antypoślizgowa, która ma też wpływ na nasze bezpieczeństwo.

Kiedy nadejdzie potrzeba jej wymiany, lub wymiany wykładziny w drugiej windzie (ta też już zaczyna dawać oznaki zużycia) rozważymy ciemniejszy kolor aby lepiej pasowała kolorystycznie.

Pozdrawiam,

Jarek
13
Życie na Kaskadzie / Odp: kod do domofonu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jakub dnia Grudzień 18, 2016, 09:55:44 am  »
Pani Elizo
Takie rzeczy faktycznie załatwia administrator. Dowiem się w czym problem i dam znać.
Pozdrawiam,
Jakub
14
Życie na Kaskadzie / kod do domofonu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ElizaWu dnia Grudzień 18, 2016, 08:47:51 am  »
Dzień dobry.
W jaki sposób mogę ustawić swój osobisty kod do domofonu? Jest chyba na to jakiś sposób?
Napisałam w tej sprawie do Piramidy prosząc o instrukcję, ale odpowiedzi brak, będę więc wdzięczna za podpowiedź.

ElizaW z klatki C
15
Życie na Kaskadzie / Odp: WINDA W KLATCE D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zoja78 dnia Grudzień 13, 2016, 01:46:12 pm  »
Witam
No i mamy nową wykładzinę, ale czy ta winda wygląda estetyczniej? Wykładzina jest non stop brudna. Może lepiej by się sprawdziła jakaś ciemniejsza i z innego materiału?
Co z listwami w windzie? zostaną uzupełnione, poprawione? Uważam niestety, że to były wyrzucone pieniądze, bo winda nadal wygląda tragicznie:-(
Pozdrawiam
16
Życie na Kaskadzie / Odp: WINDA W KLATCE D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarek dnia Listopad 21, 2016, 09:32:07 pm  »
Dobry wieczór,

Tak - zawsze można cos zrobić, a w tym przypadku trzeba i to już od dawna. Ciesze się, ze ktoś jeszcze zwraca na to uwagę.

Temat ciagnie się już od roku. Poczatkowo sprawdzaliśmy opcje całkowitej wymiany wykładziny na kafle albo material tego typu. Producent windy zazyczyl sobie zbyt wysoka cene. Z kolei gdy sprawdziliśmy możliwość wzięcia firmy zewnętrznej to napotkaliśmy na opor we współpracy pomiędzy podwykonawca a firma, z która mamy umowę serwisowa / gwarancyjna. Do tego dochodzi jeszcze kwestia udziału w całym przedsiewzieciu Urzedu Dozoru Technicznego (UDT), ze względu na montaż dodatkowego obciążenia (plytki). Nosnosc windy musiala by zostać obnizona. Tak wiem, brzmi kuriozalnie.

Także przyjrzeliśmy się problemowi ponownie i doszliśmy do wniosku, ze normalna wykladzina tez zda egzamin tylko musi być poprawnie zainstalowana. Obecna wykladzina została zamontowana w zly sposób - stara wykladzina nie została usunieta. Spowodowalo to dodatkowa wysokość wykładziny, ktora narazona jest na scieranie przy wejściu.

Obecnie plan działania jest już ustalony, stara wykladzina i wszystko co pod nia jest zostaną usunięte i zostanie polozona nowa wykladzina, tym razem zgodnie z technologia montażu. Bazujac na emailu od administratora, któremu to zleciliśmy, praca ma zostać wykonana do końca listopada. Temat będę monitorowal, bo również mi na tym zależy.

Pozdrawiam,

Jarek
17
Życie na Kaskadzie / WINDA W KLATCE D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zoja78 dnia Listopad 21, 2016, 01:45:20 pm  »
Witam

Czy można coś zrobić z podłogą w windzie w klatce d. Stan wykładziny jest straszny. Widać, że to się nie sprawdza. Czy nie można wyłożyć w windach kafli?
18
Życie na Kaskadzie / Odp: Pluskwy domowe u sąsiada
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jakub dnia Wrzesień 04, 2016, 10:45:04 pm  »
Sprawa jest sprzed dwóch lat. Tak, została przeprowadzona dezynfekcja.
19
Życie na Kaskadzie / Odp: Brak higieny na drugim pietrze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gabrielkow dnia Lipiec 27, 2016, 12:36:00 pm  »
takim osobom od razu trzeba zwracać uwagę:/ nie cierpię takiego chamstwa
20
Życie na Kaskadzie / Odp: Pluskwy domowe u sąsiada
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gabrielkow dnia Czerwiec 15, 2016, 03:15:26 pm  »
Odnawiam wątek. Jak potoczyła się ta sprawa? przeprowadzona została dezynfekcja?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10